مقدمه

موسسه آموزش عالی بهروش با بهره گیری از اساتید مجرب و آموزش دیده و به کار بستن به روزترین و کارآمدترین روشهای تدریس،دوره های زبان انگلیسی را به سه صورت گروهی(ترمیک)، نیمه گروهی و خصوصی برگزار می نماید. دوره های آموزش زبان انگلیسی در این موسسه در روزهاي زوج يا فرد و آخر هفته از 8صبح هرروز آغاز و در بازه هاي 90 دقیقه ای تا 8 شب تشکيل ميشود.

موسسه آموزش عالی بهروش با جذب اساتید حرفه ای و آموزش دیده، استفاده از آخرین متدهای روز تدریس زبان انگلیسی و منابع و کتب آموزشی به روز و نوین سعی در بهبود هر چهار مهارت زبانی Listening, Reading, Writing, Speaking دانشجویان نموده و با کاربرد دقیق روش مدرن ESA بهبود تواناییهای مکالمه (Speaking) آنها را به طرز قابل ملاحظه ای تسریع می بخشد.

سری کتابهای American English File Second Edition  از انتشارات دانشگاه آکسفورد با بهره گیری از تمرینات تلفیقی متنوع از هر چهار مهارت اصلی زبان (گفتار، شنیدار، خواندن و نوشتن) زبان آموزان را به صحبت کردن هرچه بیشتر به زبان انگلیسی و برقراری ارتباط از این طریق در محیط کلاس تشویق میکند. در نسخه دوم این مجموعه تمرینات کتاب ارتقاء یافته است و همچنین ساده سازی در استفاده از کتاب و منابع آن برای معلمین و زبان آموزان منظور شده است.

همچنین این کتاب امکان دسترسی به طیف وسیعی از فایل های ویدیویی تکمیلی، تمرینات مکمل، به همراه تمرینات قابل تکثیر (photocopiable) گرامر، لغت، مکالمه و موسیقی بر روی CD-ROMهمراه کتاب فراهم می کند.

با توجه به اینکه کتاب American English File Second Edition, 2013 جدیدترین کتاب عرضه شده در حیطه یادگیری زبان انگلیسی است، فعالیت های online، امکان استفاده از تمرینات و فعالیت های مربوط به کتاب کار، iChecker و نرم افزار تلفظ و پشتیانی آموزشی را نیز برای زبان آموز فراهم می کند.

در نسخه2013   American English File Second Editionعلاوه بر 5 کتاب قبلی (Starter, Book  1-4) کتاب جدید Book 5 نیز اضافه شده که تا سطح پیشرفته (Advanced) راپوشش میدهد.